Bandırma İlçe Halk Kütüphanesi
 

BAĞLANTILAR

 
 
Kültürel etkinlikler

    

     Gerçekleştirilen kültürel faaliyetler yıllık iş programında belirtilerek önemli günler, anmalar, kutlamalar (Kütüphane Haftası, Dünya Çocuk Kitapları Haftası, Dünya Çocuk günü, Aile haftası, Turizm Haftası, Müzeler haftası vb..) ve Bakanlığımız önerileri doğrultusunda gerekli  kutlamalar yapılmaktadır. Konu ve olaya uygun paralelde kitap sergisi, söyleşiler, bilgilendirici toplantılar halka gerekli duyurular yapılarak halkın katılımı ile yapılmaktadır. Bu kültürel faaliyetler zaman – zaman diğer resmi kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapılarak gerçekleştirilmektedir.

        

      Eğitici ve Kültürel faaliyetler kapsamında mevcut VCD ve Video ’dan zaman zaman değişik konularda belgesel, bilim ve kurgu, tarihi ve kültürel içerikli film ve masal gösterileri  yapılmaktadır.

 

      Okuyucu hizmetleri kapsamında ödünç kitap verme servisinde üye olan okuyuculara 15 gün süre ile evlere ödünç kitap verilmektedir. Müracaat (Genel Okuma)  salonunda kütüphaneye gelen okuyucuların araştırma ve bilgi toplama hizmeti verilmektedir. Ayrıca Bakanlığımız ’ın göndereceği ödeneklere bağlı olarak Kütüphaneye okuyucu istifadesine sunulmak üzere günlük iki adet gazete alınmaktadır.  Ayrıca Bakanlığımız tarafından çeşitli süreli yayınlara abone olunarak kütüphaneye gelen yayınlar, yerel gazeteler günlük haftalık, aylık, üç aylık dönemlerine göre tasnif işlemi yapılarak okuyucu hizmetine sunulmaktadır.  
Sesli Kİtap
E-Kitap
 
Sosyal Medya
İletişim Tel
Mesai Gün ve Saatleri
İstek ve Önerileriniz
 

"Bandırma
Halk Kütüphanesi Müdürlüğü"

 
Salı-çarşamba- Perşembe-cuma-Cumartesi 08:30/17:30
(Öğle Arası Kütüphanemiz AÇIK)  
Pazar-Pazartesi 
Hafta Tatilidir.
Resmi tatil günleri ve tATİL İlan edilen günlerde kütüphanemiz Kapalıdır...
 
  
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 1349 kez gösterilmiştir.